Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Designové plotové výplně

Stavíte plot anebo prostě jen uvažujete, jak jej ozvláštnit? Nebo snad chcete dodat nový kabát vaší bráně? Elegantní řešení nabízí designové kovové výplně, které dodají plotu či bráně opravdový šmrnc. Nejen, že dobře vypadají a oku lahodí při pohledu zevnitř, ale také zamezí nechtěnému okukování zvenčí, které rozhodně není příjemné, chcete-li si užít soukromí na své zahradě.

Vybírat můžete z celé škály vzorů, které jsou na trhu k dostání. A pokud se vám zrovna žádný nezamlouvá, není problém nechat si navrhnout vlastní, který bude jedinečný a přesně podle vašich představ. V novém plotu se tak může odrážet kus vaší osobnosti. A stejně tak mohou mít naprosto originální design i kovové brány a branky.

Po designových plotových výplních v posledních letech roste poptávka a není se čemu divit. Je to efektivní řešení realizace plotu, navíc v moderním vzhledu a s velmi dobrou funkčností a odolností vůči vnějším vlivům, jako je sníh, déšť, kroupy a podobné vrtochy počasí.

Výplně plotu či brány musí být vyrobeny z kvalitních jackelů, aby se zabránilo jejich nechtěnému poškození, například mechanickému. Je také potřeba, aby se již při výrobě dbalo na pečlivé opracování výrobku, protože jen tak se o něj poté nebudou moct poranit děti nebo například domácí mazlíčci při svých hrách.

Na výběr je z několika možných barev, které se v jedné z posledních fází výroby nanesou na jackel. Pozinkováním se navíc získá i ochrana před korozí.

Nejen barvy, ale i typy provedení lze volit. K dostání jsou brány posuvné i křídlové a výplně mohou být typu tahokov, laserem pálené (zde je možnost navržení vlastního designu), či dřevo.

 

Fotografie