Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Komponenty do domácnosti

Interiérová kamera – bezpečnost odkudkoliv

29. 4. 2023

Lupiči byli vždy a zřejmě i budou. V současné době však existují moderní řešení, které nám se zabezpečením naší domácnosti pomáhají. Nejde však vždy jen o bezpečnostní dveře a okna, ale i o vnitřní kamery, které mohou poskytnout zásadní důkaz pro policii. Navíc interiérové kamery nejsou jen vhodným řešením pro ochranu vaší domácnosti, ale i pro dohled nad malými dětmi či vašimi domácími mazlíčky. Pojďme si společně představit vlastnosti a výhody tohoto revolučního zařízení, díky kterému už vám nic neunikne.

Požární hlásiče a detektory kouře – jednoduché přístroje, které vám mohou zachránit život

25. 2. 2023

Zařízení, které dříve bylo výsadou komerčních prostor, ale dnes může být součástí kterékoliv domácnosti. Mimo jiné povinnost mít detektor kouře platí pro všechny nové objekty, které byly postaveny po roce 2008. Pokud jste tedy dostavěli dům, jistě víte, o co jde a že toto zařízení může zachránit lidský život.

Co obnáší montáž klimatizace?

5. 9. 2019

S letními měsíci často přichází přívaly nesnesitelných veder. V této roční době obzvlášť uvítáme, když se můžeme před tropickými teplotami ukrýt. Novostavby a pasivní domy v tomto ohledu obvykle nemívají problém. Ovšem pokud váš dům není nejnovější, případně je jeho součástí i podkroví, kde se teplo drží nejvíce, můžete v létě pociťovat tepelný diskomfort. Vhodným řešením pro zlepšení teplotních podmínek vašeho domova je instalace klimatizace.

Výběr odpadkových košů do domácnosti nepodceňujte

24. 3. 2016

Každá domácnost produkuje odpadky, a proto jsou koše jedním z prvků, které bychom neměli přehlížet. Mnoho lidí koše vybírat neumí a při jejich pořízení sleduje zejména vzhled a nízkou cenu.