Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Úklid domu

Převlékáme postel aneb jak zamezit šíření nežádoucích mikroorganismů

Výměna lůžkovin je jednou z nezbytností při kompletním úklidu. I když se na první pohled může zdát, že jde o velmi jednoduchou činnost, většina lidí ji dělá špatně. Kromě optimální frekvence je nutné dbát i na sanitaci. V opačném případě nám hrozí nejen zdravotní rizika, ale i nepříjemný zápach, který ve své domácnosti jistě nechcete.

 

Letní úklid snadno a rychle

Možná si říkáte, že úklid uprostřed léta je naprostá hloupost. Jenže je tomu právě naopak. Léto je ideální období na spoustu sezónních prací, které v jiných ročních obdobích neuděláte. Sucho, teplý vzduch a sluníčko vám budou pomocníky. Navíc nemusíte volit na úklid ten nejteplejší den roku. Tak vzhůru do toho a půl je hotovo!

 

Jak udržet opravdu čistou a bezpečnou domácnost?

V dnešní uspěchané době se snažíme usnadnit si práci v domácnosti, abychom po náročném pracovním dni mohli svůj čas věnovat rodině a doma si společně odpočinuli. Vhodnými pomocníky pro úklid domu jsou úklidové firmy, které zaměstnávají šikovné a rychlé pracovníky. Můžete se na ně obrátit pro generální úklid, ale také jen pro jednorázovou výpomoc, například mytí oken.

I vaše stará sedačka může zase vypadat jako nová

Cítíte se trapně ve chvíli, když hosté usedají na vaši sedací soupravu, která už bohužel není tak krásná, jako když jste si ji před lety přivezli z obchodu? Nebo večer co večer zatlačíte slzu při pohledu na flek na křesle, který vám připomíná, jak si naposledy vaše děti vzaly jídlo k televizi? Pravidelně vše vysáváte a už jste si dokonce půjčili od známých ruční tepovač, ale výsledek je stále nevalný? Jistě, už vás napadlo, že byste si sedačku nechali vyčistit.