Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

I vaše stará sedačka může zase vypadat jako nová

Cítíte se trapně ve chvíli, když hosté usedají na vaši sedací soupravu, která už bohužel není tak krásná, jako když jste si ji před lety přivezli z obchodu? Nebo večer co večer zatlačíte slzu při pohledu na flek na křesle, který vám připomíná, jak si naposledy vaše děti vzaly jídlo k televizi? Pravidelně vše vysáváte a už jste si dokonce půjčili od známých ruční tepovač, ale výsledek je stále nevalný? Jistě, už vás napadlo, že byste si sedačku nechali vyčistit. 

Ochotně k vám přijedeme a důkladně vyčistíme všechny textilní, koženkové a kožené sedačky, křesla a taburety. Vše navíc desinfikujeme, provoníme a po sobě uklidíme. Nezbude tak po nás potopa, ale vyčištěná sedací souprava. A vy budete nejedenkrát návštěvám s úsměvem odpovídat na otázku: „Máte novou sedačku?“

O svůj čalouněný nábytek nemusíte mít strach. K čištění používáme nejúčinnější extrakční metodu, díky které rozzáříme váš oblíbený kus nábytku a odstraníme všechny nečistoty i zápach. Regulovaný proud teplé vody je pod přiměřeným tlakem prohnán čištěnou látkou a okamžitě zase odsán. Po čištění bude tedy vaše sedací souprava pouze mírně vlhká.

Pokud tedy i vy chcete mít nábytek bez skvrn, mastnoty, prachu a jiných nečistot. Nebo nechcete, aby byl dále cítit cigaretovým kouřem, pozvěte si nás jako odborníky na čištění sedacích souprav. Uvidíte, že barvy budou oživené a celý váš interiér provoněný. Dopravu máte vždy zdarma.

Umíme také vyčistit váš koberec nebo matrace. Stačí se jen objednat a váš domov bude zářit.

Fotografie