Články & návody

Firmy pro Vás

Hezká kuchyň, s.r.o. - kuchyně, kancelářský nábytek i dveře vyráběné na míru. Zaměřujeme na pečlivost montáže a pozáruční servis v Brně a širokém okolí.

Moderní vstupní plastové dveře vyrábí česká firma PERITO.

Vybíráte nová plastová okna? Firma Oknoplastik vám je vyrobí na míru vašeho domova.

RIVESTI s.r.o. - venkovní dlažby pro moderní i retro bydlení.

Plánujete rekonstrukci domu, bytu či koupelny? Jsme tu pro vás.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

 

I vaše stará sedačka může zase vypadat jako nová

Cítíte se trapně ve chvíli, když hosté usedají na vaši sedací soupravu, která už bohužel není tak krásná, jako když jste si ji před lety přivezli z obchodu? Nebo večer co večer zatlačíte slzu při pohledu na flek na křesle, který vám připomíná, jak si naposledy vaše děti vzaly jídlo k televizi? Pravidelně vše vysáváte a už jste si dokonce půjčili od známých ruční tepovač, ale výsledek je stále nevalný? Jistě, už vás napadlo, že byste si sedačku nechali vyčistit, ale přes den jste samozřejmě v práci. A kde o víkendu sehnat v Brně někoho na čištění sedacích souprav? Přece na cistenivednevnoci.cz

Ochotně k vám přijedeme ve všední dny, ale i v sobotu a v neděli a důkladně vyčistíme všechny textilní, koženkové a kožené sedačky, křesla a taburety. Vše navíc desinfikujeme, provoníme a po sobě uklidíme. Nezbude tak po nás potopa, ale vyčištěná sedací souprava. A vy budete nejedenkrát návštěvám s úsměvem odpovídat na otázku: „Máte novou sedačku?“

O svůj čalouněný nábytek nemusíte mít strach. K čištění používáme speciální extrakční metodu, která umožňuje hloubkové čištění různých typů textilií i kůže. Regulovaný proud teplé vody je pod přiměřeným tlakem prohnán čištěnou látkou a okamžitě zase odsán. Po čištění bude tedy vaše sedací souprava pouze mírně vlhká.

Pokud tedy i vy chcete mít nábytek bez skvrn, mastnoty, prachu a jiných nečistot. Nebo nechcete, aby byl dále cítit cigaretovým kouřem, pozvěte si nás jako odborníky na čištění sedacích souprav v Brně. Uvidíte, že barvy budou oživené a celý váš interiér provoněný. V rámci Brna a do 10 km se dopravíme v ceně za čištění.

Umíme také vymydlit vaše vozidlo, vydrhnout koberec nebo vyčistit matrace. Stačí se jen objednat a váš domov bude zářit.

Fotografie