Články & návody

Firmy pro Vás

Hezká kuchyň, s.r.o. - kuchyně, kancelářský nábytek i dveře vyráběné na míru. Zaměřujeme na pečlivost montáže a pozáruční servis v Brně a širokém okolí.

Moderní vstupní plastové dveře vyrábí česká firma PERITO.

Vybíráte nová plastová okna? Firma Oknoplastik vám je vyrobí na míru vašeho domova.

RIVESTI s.r.o. - venkovní dlažby pro moderní i retro bydlení.

Plánujete rekonstrukci domu, bytu či koupelny? Jsme tu pro vás.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

 

Jak udržet opravdu čistou a bezpečnou domácnost?

V dnešní uspěchané době se snažíme usnadnit si práci v domácnosti, abychom po náročném pracovním dni mohli svůj čas věnovat rodině a doma si společně odpočinuli. Vhodnými pomocníky pro úklid domu jsou úklidové firmy, které zaměstnávají šikovné a rychlé pracovníky. Můžete se na ně obrátit pro generální úklid, ale také jen pro jednorázovou výpomoc, například mytí oken.

Pro čistotu interiéru je nutné zahrnout do pravidelného úklidu čištění čalounění, koberců i podlahových krytin. Úklidové firmy mají pro svoje pracovníky kvalitní čisticí prostředky, které udrží Váš nábytek i zařízení ve výborné kvalitě.

Pokud se jedná o další místnosti, speciální péče se věnuje kuchyni i koupelně, které jsou zařízeny speciálními obklady a dlažbami. Jejich spáry je nutno pravidelně čistit a udržovat, stejně jako digestoř nad pracovní linkou. Pracovníci vyčistí při úklidu také toaletu a úložné prostory, jako jsou šatna, nebo botník.

Pokud máte zájem o pravidelný úklid, může k Vám docházet stejná paní uklízečka neboli hospodyně. Postará se o pravidelný provoz domácnosti, úklid prachu, podlah, vysávání, umytí oken a mnohé další. Výhodou je rychlost a efektivnost opakovaného úklidu, zejména v případě, kdy máte v domácnosti i zvířecí mazlíčky.

Také období před svátky je ideální pro využití úklidové firmy, díky čemuž má každý více času na své blízké a případné další pravidelné činnosti, jako je pečení či zdobení domácnosti.

Jestliže zvažujete výběr úklidové firmy, obraťte se na naši společnost. Jsme úklidová firma v Brně, máme bohaté zkušenosti s údržbou domácností i kanceláří v perfektním stavu. Naši pracovníci se pravidelně proškolují v nových, moderních metodách úklidu a používají ke své práci pouze certifikované čisticí prostředky. Díky úklidu od nás si tak doma můžete opravdu odpočinout v kruhu rodiny a svých blízkých.

Fotografie