Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Klidné bydlení uprostřed rušné Prahy

Do útrob našeho hlavního města se stěhují především mladí lidé, kteří touží po aktivním společenském životě doplněném kulturními akcemi. Dále se samozřejmě rozhodují i na základě množství pracovních příležitostí, kterých Praha poskytuje opravdu dostatek. První kroky nových obyvatelů pak povětšinou vedou do pronájmu, jelikož v dané chvíli si koupi vlastního bydlení jednoduše nemohou dovolit. Pokud ovšem zvládnou našetřit, projekt Byty na Vackově je jim připraven poskytnout ideální prostory pro žití.

Horní Žižkov vyniká krásným prostředním

Byty na Vackově spadají pod městskou část Horní Žižkov, která v této době prochází skutečně rozsáhlou revitalizací. Snaha o vybudování moderního centra s rezidenční a obchodní čtvrtí je všudypřítomná a moderní byty na Praze 3 to jen dokazují. Pět objektů totiž v horizontu dvou let poskytne domov 342 rodinám a jednotlivcům. Ty lákají nejen dispozice 1+kk až 5+kk, ale také nádech přírody, jenž se nachází prakticky hned za dveřmi. Přilehlý park Židovská pec je místo jako stvořené k dlouhým procházkám s dětmi nebo rannímu kondičnímu běhu.

Opomenout nesmíme ani občanskou vybavenost lokality, kterou tvoří především:

  • školy a školky, sportovní střediska
  • obchodní domy a restaurační zařízení
  • zastávky MHD a pobočky České pošty
  • památky a ordinace lékařů

Živoucí město na dosah ruky

Říká se, že neustálé obcházení společenských akcí se začne každému člověku postupem času zajídat. Na druhou stranu ovšem ani přílišné množství klidu není dobrým řešením. Horní Žižkov a především projekt Na Vackově je naprosto jedinečný právě v tom, že dokáže spojit obě věci do jednoho. Nachází se totiž v poklidné lokalitě, která je ovšem od centra vzdálena co bys kamenem dohodil. Pokud vás tedy ticho a mír omrzí, můžete kdykoli vyrazit za kulturou a přitom vědět, že cesta potrvá jen několik minut.

Fotografie