Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Klimatizační jednotku, nebo tepelné čerpadlo?

V letních měsících si všichni rádi necháme doma ochladit vzduch moderní klimatizací. Klimatizační jednotka umí vzduch nejen ochladit, ale také zvlhčit nebo vyčistit. Dokáže také v jarních a podzimních dnech zatopit v místnostech. Teplo se vyfukuje přímo z klimatizace do okolí. Klimatizace na přitopení je vhodná v teplejším pásmu, běžně topí i do -5 stupňů Celsia, pokud by se venkovní teplota příliš snížila, přešla by klimatizace na elektřinu a topení by se prodražilo. Odborná firma Vám na zakázku vytvoří projekt pro Vaše potřeby, navrhne Vám a namontuje klimatizace, včetně rozvodů a příslušenství.

Tepelné čerpadlo rozhání teplo rovnoměrně topnou soustavou sálavě a pravidelně po celém interiéru. V domě může čerpadlo snížit náklady na vytápění a ohřev vody až o 50 procent. Tepelná čerpadla získávají teplo buď na principu vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Všechny principy mají výhody pro svůj provoz. V případě čerpadla vzduch-voda se teplo odebírá z venkovního vzduchu a poté slouží k ohřívání vody. Snadno se instaluje a má nízké provozní náklady. Pracuje do -15 stupňů Celsia. Čerpadlo země-voda přijímá teplo ze země, snižuje spotřebu elektřiny, je možné využívat jej celoročně. Čerpadlo voda-voda odebírá spodní vodu, například ze studní. Má velmi nízké náklady na provoz.

Jestliže potřebujete klimatizaci do bytuOstravě, nebo tepelné čerpadlo, oslovte naši firmu 3K Air Mont s.r.o. Poradíme Vám s výběrem tepelného čerpadla, či klimatizace. Naši specialisté pro Vás vytvoří projekt přímo na míru, dle Vašich potřeb. Zajistíme Vám montáž, odborné zaškolení a pravidelný servis všech zařízení. Můžete se tak spolehnout, že veškerý čas trávený v interiéru bude pro Vás příjemným osvěžením v letních dnech, a v případě podzimních plískanic si můžete doma efektivně přitopit.

Fotografie