Články & návody

Firmy pro Vás

Hezká kuchyň, s.r.o. -  kuchyně,  kancelářský nábytek i dveře vyráběné na míru. Zaměřujeme na pečlivost montáže a pozáruční servis v Brně a širokém okolí.

Vybíráte nové vchodové dveře do domu? Pořiďte si je výhodně od českého výrobce dveří PERITO

Jaký vliv má na zákazníky zařízení interiéru a jeho dekorace?

Jak by měl vypadat prostor, který vás na první pohled zaujme a osloví? Jednoznačně takový, který má moderní a netradiční design. A právě to je v dnešní době základním požadavkem každého obchodního interiéru, neboť právě takový design vás dokáže spolehlivě odlišit od konkurence a zajistit, že si vás budou zákazníci dobře pamatovat.

 

Obchodní interiéry

Jelikož máme s řešením obchodních interiérů bohaté zkušenosti, dokážeme navrhnout a vyrobit originální obchodní interiéry, které zvýrazní váš styl a stanou se reprezentativním a plně funkčním prostorem.

Zakládáme si vždy na úzké komunikaci a spolupráci se zákazníky, se kterými vše konzultujeme, neboť jedině tak lze dosáhnout perspektivního výsledku.

Polovinou úspěchu je také kvalitně provedená montáž vybavení, o kterou se také postaráme.

Dekorace

Zařízený interiér je dobré doplnit dekoracemi, jejichž přítomnost má na zákazníky nezanedbatelný vliv. Kreativní dekorace mohou upoutat pozornost zákazníka a nasměrovat ho k požadované akci. Nápadité dekorace mohou rozhodnout o tom, zda u vás zákazník nakoupí či nikoliv.

Navrhujeme a vyrábíme dekorace do obchodních prostorů a výloh. Vhodně zakomponované doplňky mohou společně s POS a POP prvky posunout vaše prodeje vpřed.

Návrhy dekorací klientům zobrazujeme prostřednictvím fotomontáže přímo do prostorů prodejny, což umožňuje lepší představu o tom, jak budou dekorace v interiéru vypadat.

Pro výrobu využíváme nejrůznější materiály a jejich kombinace. Nejčastěji využíváme plast, dřevo, papír, ale také i kov. Požadavkům klientů na povrchovou úpravu těchto materiálu se přizpůsobíme. 

Hansen & Klein s.r.o.
Cejl 20
602 00 Brno
www.hansen-klein.cz

Fotografie