Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Nábytek stvořený jen pro vás a vaše potřeby

Téměř každý z nás dobře ví, jaké to je, řešit ve svém obydlí problémy s nedostatkem místa. Zejména byty v panelových domech či podkrovní byty jsou na tom s místem obdobně. Vše pak záleží na správném vybavení domácnosti. Nejde pouze o správné rozměry nábytku, které přesně zapadají do délek stěn nebo výklenků, důležitou roli hraje i vnitřní vybavení skříní a komod.

Již mockrát jsem se setkala s nevyhovujícím kusem nábytku, který měl sice správné rozměry, vypadal vkusně, avšak kvůli jeho nepraktickému vnitřnímu řešení byl spíše jen na ozdobu a věci, které v něm měli být uschovány, hledali opět nové místo. Po několika takových koupích je byt plný nábytku a vybavení, avšak věci stále jakoby zůstávali na stejných místech, tedy jen tak poházené po bytě, který kvůli tomu vypadá neútulně a neupraveně.

Řešení je přitom tak prosté. Nábytek na míru! Díky tomu totiž bude nábytek vyhovovat všem vašim požadavkům a vše od jeho rozměrů, barvy, provedení úchytek, až po počet šuplíků a poliček si budete moc navrhnout sami.

Stejně tak je tomu i s vybavením do kanceláří. A jelikož tam je zapotřebí mít opravdu pečlivý pořádek, měl by být nábytek co nejvíce praktický a účelný. Bohužel takový komfort vám mnohdy nábytek z klasických obchodů nenabídne.

Hledáte výrobce kancelářského nábytku přímo v Brně? Najít jej jistě nebude složité, avšak vybírejte vždy pečlivě a rozhodujte také podle recenzí a nabízených služeb. Některé brněnské firmy vyrábějící nábytek na míru poskytují také bezplatné vypracování grafického návrhu, díky kterému si snadněji představíte a vyberete vhodné řešení pro vás. 

Fotografie