Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Kdy je kuchyňská linka na zakázku tou správnou volbou

Design kuchyně je dnes téměř vědním oborem. Moderní kuchyně totiž musí splňovat především dva požadavky. Musí dobře vypadat, ale hlavně musí být prakticky a ergonomicky zařízené. A to už nemusí být úplně ten nejlehčí úkol. Je ale lepší mít kuchyňkou linku vyrobenou na míru nebo ji koupit ze sériové produkce? Koneckonců i odpověď na tuto otázku není plně jednoznačná.

Plánování nové kuchyně

Nejprve musíte promyslet, kde bude dřez a spotřebiče a jak celkově bude prostor kuchyně uspořádán. Svou roli ale také hraje rozpočet. To má vliv na volbu dekoru, materiálu ale i vnitřního vybavení. Pak se můžete vydat do kuchyňského studia pro sestavu. Anebo si nechat vypracovat návrh kuchyně od bytového architekta.

Sériová kuchyňská linka má tu výhodu, že na ni nemusíte čekat. Jednotlivé komponenty jsou hotové, skladem. Vy si jen vyberete, jak je sestavit a můžete si je odvézt domů a namontovat. Popřípadě počkat, až vám tuto skládačku přivezou, a smontují ji v kuchyňskou linku. Dnes se prodávají již v poměrně dobré kvalitě. Vždy ale budete určitým způsobem omezeni. Vybrat si budete muset z daného rozsahu barev a materiálů a celkového vzhledu. Rozhodně si však dejte pozor na řešení, která jsou až příliš levná.

Kuchyňská linka na míru má mnoho výhody

Kuchyňská linka na zakázku vám naopak umožní naprostou volnost. Vybavíte s ní i kuchyni s atypickými rozměry. Její nespornou výhodou je variabilita. Skříňky si můžete rozmístit přesně podle představy. Vybrat si můžete jakýkoliv materiál, barvu, ale i vnitřní vybavení a uspořádání. Navíc můžete kombinovat různá funkční řešení. Realizace pak pochopitelně nějakou dobu zabere. Výsledek je však nepřekonatelný. Nakonec budete mít doma přesně takovou kuchyň, jako jste si vysnili. Každá vaše drobnost bude mít své logické místo, pracovní deska bude rozdělena přesně tak, jak potřebujete k pohodlnému vaření. Barva i materiál nebudou kompromisem, ale odrazem vaší volby.

Pokud je vaším snem kuchyně na míru a vaší domovinou Liberec, Praha, Mladá Boleslav nebo třeba Pardubice, obrátit se můžete na Domartdesign.cz. Navrhnou vám klidně celý interiér, který bude dokonale ladit, nebo zakázkovou kuchyni, která k vám prostě padne. Vše si pak sami vyrobí z kvalitních materiálů. A nakonec přijedou a namontují vám vaši novou kuchyň snů. Budete-li během plánování potřebovat poradit, jsou tu pro vás, aby vám pomohli. Ví přesně, kde, co jak funguje. S jejich radou budete mít doma praktickou, ergonomickou a originální kuchyň, kterou vám s obdivem pochválí každá návštěva. Společně tak zhmotníte váš kuchyňský ideál, který vás neomrzí ani za spoustu let.

Fotografie