Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Řemeslo má zlaté dno. Svatá pravda.

Snad každý ve svém okolí zná člověka, který má bohaté a do konce života traumatizující zážitky spojené s prací řemeslníků.

Často se chce zaplakat a v hlavě se vám honí slova známé písně „loupežníci z povolání to jsou páni, loupežníci z profese nejlepší jsou v okrese“.

Mnozí si pomyslí: když je někdo blbej, dobře mu tak.

Tak tedy, pokoušíte se o rekonstrukci koupelny, kde je malý rozsah práce. Obvoláváte větší stavební firmy, ty ale o takovou zakázku nejeví zájem. Ptáte se po okolí známých řemeslníků. Nikdo nemá čas.

Pak se náhle vynoří firmička, která čas má. Má dokonale propracovaný mafiánský systém psychologického nátlaku. Slibuje vám modré z nebe. Za 14 dní se můžete koupat. Pokud se začnete kroutit kvůli ceně, ochotně ji spustí. Naříkají, jak jsou boháči zlí, že mají před barákem drahá auta, a přitom jim nechtějí zaplatit za práci. Oni aby se šli pást. Pokud máte dobré srdce, je zle. Omotali si vás kolem prstu.

Pak se pustí do práce a přitom odhalují objektivně zfušované práce řemeslníků, kteří se tu přiživovali před desítkami let. Jejich zpustlé srdce zajásá, neboť objevili zlatý důl. Tváří se tragicky a soucitně pokyvují hlavami: tak to bude drahý. Cena se nenápadně násobí, termín kolaudace se oddaluje, stejně tak roste objem zfušované práce. A vy to bezmocně a s postupujícím časem otupěle sledujete a říkáte si, ale co, jsou horší věci, třeba když někdo vyhoří, nebo ho sežere krokodýl…

Vzpomeňte si na tyto odstrašující případy, až budete plánovat rekonstrukci koupelny a řiďte se známým příslovím, dvakrát měř, jednou řež.

Než si někoho pustíte do domu, důkladně si prověřte jejich reference. Pokud se vám bude zdát, že pátrání po důvěryhodné firmě, která čas má, je beznadějné, nevzdávejte to.

My si na vás čas uděláme i v případě, že množství práce, kterou po nás budete chtít, je menší než malé.

Před rekonstrukcí koupelny vás navštívíme a domluvíme s vámi možnosti obnovy. Poradíme s prostorovým uspořádáním, s vybavením, nábytkem a doplňky, typem dlažby a obkladů. Vypracujeme cenovou kalkulaci a časový plán. Veškerý materiál a vybavení dovezeme. Jednáme vždy fér.

Na našich stránkách uvidíte bohaté reference z rekonstrukce koupelen v Brně a okolí, které dokládají, že pracujeme s fortelem a odvádíme kvalitní práci.

S námi je spolupráce radostí a ne noční můrou!

Fotografie