Články & návody

Sháníte projekční kancelář? Jsme tu pro vás. Projektujeme nové stavby i rekonstrukce.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Floorpark s.r.o. - dřevěné parketové podlahy Boen.

Rekonstrukce Vinklárek - rekonstrukce bytů a domů.

Izolace plochých střech Brno - modernizaci střechy jednovrstvými nebo dvouvrstvými asfaltovými pásy.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nerezové nýtovací matice.

EKOTHERM MONTAGE s.r.o. - instalatérské práce Pelhřimov a okolí.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha a okolí.

Kuchyně na míru Praha - INVIDA - to nejlepší řešení interiéru kuchyně. 

 

Toužíte po nové koupelně? Objednejte si ji na klíč!

Jestliže zvažujete celkovou rekonstrukci Vašeho bytu, či jen změnu koupelny, obraťte se na odborníky na stavební práce v Brně. Zařídí pro Vás vše, co je nutné pro přestavbu vyřešit. Sejdou se s Vámi na místě realizace a navrhnou Vám řešení nového prostorového uspořádání místností. Nabídnou Vám odborníky na instalatérské a obkladačské práce, stejně jako doporučí vhodné zařizovací předměty. Postarají se také o závěrečný úklid, můžete tak bez starostí nechat rekonstrukci koupelny na nich.

Jistě máte vlastní představu, jak chcete koupelnu proměnit, sdělte svoje plány přímo zástupcům stavební firmy. V koupelně tráví členové rodiny hodně času, nejen při hygieně, ale také při činnostech jako je praní, či koupání malých dětí. V koupelně s vanou také pracující matky najdou místo pro chvíle soukromí a relaxace. Styl koupelny si zvolte podle Vašich oblíbených tónů, ať už se jedná o oblíbenou modrou, evokující léto a moře, či klidnou béžovou, připomínající písečné pláže.

Zařizovací předměty si můžete zvolit tak, aby vhodně doplnily novou dlažbu a obklady na zdech. Buď si vyberete novou vanu, nebo ji vyměníte za moderní sprchový kout. Velký výběr nabízí také koupelnové skříňky, zrcadla, vodovodní baterie, či umyvadla. Pokud změníte celý prostor, můžete vybudovat novou koupelnu spojenou s WC. Vše doplníte vhodnými svítidly a interiérovými dveřmi v jednom barevném tónu. Do větších koupelen je možné nastálo upevnit sušáky na prádlo, postavit výklenek na pračku či sušičku, nebo vybudovat místo na cvičební náčiní.

Pokud plánujete rekonstrukci koupelny v Brně, oslovte naši stavební firmu. Máme s rekonstrukcemi interiérů bohaté zkušenosti. Naši spokojení zákazníci nám jsou zárukou, že svoji práci děláme dobře a rozumíme jí. I Vaši koupelnu proměníme v praktickou místnost pro rodinné povinnosti, a zároveň vkusné místo pro zasloužený odpočinek po práci.

Fotografie