Články & návody

Firmy pro Vás

Hezká kuchyň, s.r.o. - kuchyně, kancelářský nábytek i dveře vyráběné na míru. Zaměřujeme na pečlivost montáže a pozáruční servis v Brně a širokém okolí.

Moderní vstupní plastové dveře vyrábí česká firma PERITO.

Vybíráte nová plastová okna? Firma Oknoplastik vám je vyrobí na míru vašeho domova.

RIVESTI s.r.o. - venkovní dlažby pro moderní i retro bydlení.

Plánujete rekonstrukci domu, bytu či koupelny? Jsme tu pro vás.

Dokurzu.cz - největší nabídka rekvalifikačních a obecných kurzů (i online kurzů), seminářů a firemních školení v České republice.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

 

Toužíte po nové koupelně? Objednejte si ji na klíč!

Jestliže zvažujete celkovou rekonstrukci Vašeho bytu, či jen změnu koupelny, obraťte se na odborníky na stavební práce v Brně. Zařídí pro Vás vše, co je nutné pro přestavbu vyřešit. Sejdou se s Vámi na místě realizace a navrhnou Vám řešení nového prostorového uspořádání místností. Nabídnou Vám odborníky na instalatérské a obkladačské práce, stejně jako doporučí vhodné zařizovací předměty. Postarají se také o závěrečný úklid, můžete tak bez starostí nechat rekonstrukci koupelny na nich.

Jistě máte vlastní představu, jak chcete koupelnu proměnit, sdělte svoje plány přímo zástupcům stavební firmy. V koupelně tráví členové rodiny hodně času, nejen při hygieně, ale také při činnostech jako je praní, či koupání malých dětí. V koupelně s vanou také pracující matky najdou místo pro chvíle soukromí a relaxace. Styl koupelny si zvolte podle Vašich oblíbených tónů, ať už se jedná o oblíbenou modrou, evokující léto a moře, či klidnou béžovou, připomínající písečné pláže.

Zařizovací předměty si můžete zvolit tak, aby vhodně doplnily novou dlažbu a obklady na zdech. Buď si vyberete novou vanu, nebo ji vyměníte za moderní sprchový kout. Velký výběr nabízí také koupelnové skříňky, zrcadla, vodovodní baterie, či umyvadla. Pokud změníte celý prostor, můžete vybudovat novou koupelnu spojenou s WC. Vše doplníte vhodnými svítidly a interiérovými dveřmi v jednom barevném tónu. Do větších koupelen je možné nastálo upevnit sušáky na prádlo, postavit výklenek na pračku či sušičku, nebo vybudovat místo na cvičební náčiní.

Pokud plánujete rekonstrukci koupelny v Brně, oslovte naši firmu. Máme s rekonstrukcemi interiérů bohaté zkušenosti. Naši spokojení zákazníci nám jsou zárukou, že svoji práci děláme dobře a rozumíme jí. I Vaši koupelnu proměníme v praktickou místnost pro rodinné povinnosti, a zároveň vkusné místo pro zasloužený odpočinek po práci.

Fotografie